Tül ve Deri Kombini

1172994_562319977268605_1779096824_n
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.

Ters köşe kombinler her zaman daha çekici ve tarz bir görünüm oluşturmuştur. Bu nedenle siz de kombin yaparken ters köşelerden yararlanabilirsiniz. 2016 sezonunda ise deriler ve tüller çok moda. Siz de 2016 sezonunda tül ve deri kombini yaparak hem ters köşe yaparsınız hem de tarz bir kombin oluşturursunuz. Peki, tül ve deri kombini nasıl yapılabilir?
Tül ve deri kombini yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken; tülün ve derinini yeterli ve doğru oranda kullanılmasıdır. Mesela tül kıyafetler üzerine deri parçalar yapıştırmak yerine, deri kıyafetler üzerine tül parçalar yapıştırılmalıdır. Bu sayede daha güçlü bir kombin yapmış olursunuz. Daha da güçlü bir kombin elde etmek için mutlaka takılar kullanmalısınız. Mesela deri tayt üzerine yine deri olan bir büstiyer tercih edebilirsiniz ve taytın altına postallar giyebilirsiniz. Bu kombinin üzerine ise tül bir kimono alarak belinize ince deri bir kemer takabilirsiniz ve takı olarak deri bir tasma takabilir ve muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Tül ve deri kombini için tercih edebileceğiniz ya da yapabileceğiniz bir başka kombin ise; malum tül etekler bu sezon hayli moda. Tül etekler üzerine deri büstiyer tercihinde bulunabilirsiniz. Tül etekler üzerine kullandığınız deri büstiyerler sizi oldukça hoş bir görüntüye kavuşturacak. Ayrıca bu kombin için de boynunuza tasma takabilirsiniz. Tül eteklerinizi ise isterseniz mini isteseniz de midi boy tercih edebilirsiniz. Ancak bu sezon midi boy tül etekler fazlasıyla moda. Siz de midi boy tül eteğinizi deri büstiyer ve deri tasma ile birleştirip ayağınıza stiletto geçirerek son derece başarılı bir kombin yapmış olursunuz.
Tül ve deri kombinini başarılı bir şekilde yapmak istiyorsanız moda dergilerini karıştırmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git