Solopet Kombini

Trend-yaz-jean-salopet-kombin
16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 218 kez okundu.

2016 sezonunda en çok trend olan parçaların başında solopetler gelmektedir. Hele ki ünlüler dünyasında solopetini giyen alışverişe çıkmış bir durum söz konusudur. Ünlülerin de bu kadar çok solopet tercihinde bulunması solopetin daha çok trend olmasını sağlamıştır. Bu sebepten ötürü de solopeti ilkbahar, yaz sezonunda hem vitrinlerde, hem podyumlarda, hem de sokaklarda fazlasıyla göreceğiz.
Ancak solopet tercih etmemesi gereken kişiler de bulunmaktadır. Kalçası büyük olan hanımlar özellikle solopet tercihinde bulunmamalıdırlar. Çünkü solopet kalçanızı çok ortaya çıkaracağından kötü bir görüntü oluşacaktır. Kalçası çok küçük olan hanımlarda solopet tercih ettiğinden çok kuru duracaktır. Bu sebeple karşısında her hangi bir aşırılık olmayan bayanlar solopet tercihinde bulunabilir. Solopet tercihinin yapılabilmesi için boyda gerekmektedir. Solopet tercihinin yapılabilmesi için boyun uzun olması önemlidir. Bacak boyu uzun olan bayanlar rahatlıkla solopet tercihinde bulunabilir. Bacak boyunun uzunluğunun önemi kadar bacak boyunun kalınlığının da önemi bulunmaktadır. Bacak boyunuz kalınsa solopet tercihinde bulunmamalısınız. Çünkü ortaya çirkin bir görüntü çıkacaktır. Unutmayın ki kusurlarınızı saklamanızda ki en güzel yol doğru giyinmektir. Doğru giyinerek siz de kusurlarınızı saklayabilirsiniz.
Solopet tercih ettikten sonra geldik solopet kombinine solopetiniz içerisine çeşitli renklerde bluzler tercih edebilirsiniz. İlla ki şu rengi tercih etmelisiniz diye bir kaide bulunmamaktadır. Ancak solopetinizin tek askısını düşürürseniz daha tarz bir görüntüye kavuşmuş olursunuz. Bu sebepten ötürü de solopetinizin tek askısını düşürmenizi tavsiye etmekteyiz. Solopet altına babet, spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ancak solopet çok spor bir parça olduğundan dolayı solopet asla dolgu topuk ayakkabılarla ya da her hangi bir topuklu ayakkabı ile bir araya getirilmemelidir.
Solopet ile çanta kullanırken ise sırt çantası kullanmak en doğrusudur. Çünkü söylediğimiz gibi solopet başlı başına spor olan bir parçadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git