Örgü Elbise Kombini

elbise55
1 Mart 2016 tarihinde eklendi, 263 kez okundu.

Örgü elbiseler bu sezon oldukça moda olmuştur. Bu sezon yalnızca örgü elbisseler değil örgü tüm parçalar moda olacaktır. Örgü parçalar bu kış sezonunda oldukça moda olmuştur. Mesela kış aylarında örgü hırkalar oldukça kullanılmıştır. Örgü hırkalar çok tercih edilmişken, örgü elbiselerde çok sık kullanılmıştır. Örgü elbiseler yalnızca kış aylarında değil, sonbaharda da tercih edilebilir.
Örgü elbiseler mini olarak da kullanılabilirken, uzun olarak da kullanılabilir. Mesela uzun kollu, örgü kalem elbiseler bu kış sezonunda çok giyildi. Giyilmeye de devam etmekte. Örgü kalem bir elbiseyi güzel bir şekilde kombinleyebileceğiniz kesin parçalar bulunmaktadır. Örgü kalem bir elbiseyi giydikten sonra çorap olarak opak çorap ya da file çorap tercih edebilirsiniz ancak bacağınızı kesinlikle çıplak bırakmamalısınız. Ayakkabı tercihinizi boyunuz çok uzunsa postallardan yana ancak çok uzun değilse topuklu botlardan yana kullanmalısınız. Üzerinize bir deri ceket ya da yine uzun bir hırka tercih etmelisiniz.
Elimize siyah uzun kollu kalem örgü bir elbiseyi alalım. Bu elbiseyi kombinlemek için mutlaka file çorap tercih etmenizi önermekteyiz. Çünkü kombininize bir nebze de olsa tarz katacaksınız. Ayrıca file çorap sizin de çok seksi bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Ayakkabı olarak siyah platform topuklu botlar ya da topuk dekolteli botlar tercih edebilirsiniz. Üzerinize yine örgü olan kalem elbisenizden daha uzun olan bir hırka tercih etmenizi önermekteyiz. Bu hırka topuklu ayakkabınızın en başında biterse çok iyi bir görünümde olacaksınız. Çanta olarak tercihinizi yine siyah bir deri çantadan yana kullanmalısınız. Ancak çantanızda çok detay olmamasına özen göstermelisiniz. Siz üstümde detay yok deseniz de inanın oldukça gösterişli bir görünümedesiniz ve takacağınız çok fermuarlı çanta dahi sizin abartı bir görünümde olmanıza sebep olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git