Kloş Etek Kombini

Uzun-Kloş-Etek-Modelleri
19 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 530 kez okundu.

Kloş etekler 25 yaşa kadar hemen her yaşta tercih edilebilecek bir etek modelidir. Kloş etekler bilhassa 18 20 yaşlarındaki kızların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. Çünkü kloş etekler hem büyük kalçayı saklamakta hem de küçük kalçayı olduğundan daha büyük göstermektedir. Ayrıca kloş etek istenildiğinde avantaj haline dönüştürülerek bacak boyu da olduğundan daha uzun gösterilebilmektedir. Önemli olan eteğin doğru bir şekilde kullanılmasıdır.
Kloş eteğiniz ile doğru bir görüntü oluşturabilmek için dikkatli kombin yapmanız gerekmektedir. Bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek istiyorsanız; etek renginizi siyah tutmalısınız. Etek renginizin siyah olmasıyla çorap renginizi ve ayakkabı renginizi de siyah tutmalısınız ki bacağınızı ayakkabı, çorap ya da etek hiçbir şekilde kesmemelidir. Bunun için alt tarafınızı komple siyah ve mat tutmanız yeterli olacaktır. Anca kloş etek tercih ediyorsanız ve ince bir beliniz bulunuyorsa göbeğinizi açıkta bırakacak bir bluz tercih edebilirsiniz. Bu belinizi daha güzel bir şekilde ortaya çıkaracaktır. Ama göbeğinizden çok az bile fazlanız varsa göbeğinizi kapatacak şekilde bir bluz tercih etmelisiniz.
Kloş eteklerinizi bir de büstiyerler ile kullanabilirsiniz. Ama büstiyerler her ortamda kullanılabilecek parçalar değildir. Büstiyer ve kloş etek kombinleri her ne kadar güzel olsa da her zaman doğru görüntüler oluşturmamaktadır. Çünkü büstiyer zor bir parçadır ve güzel bir fizik istemektedir. Göbeğiniz varsa çok büyük göğüsleriniz varsa büstiyer kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz.
Ayrıca kloş eteklerinizin üzerine dar uzun ceketler tercih etmemelisiniz. Ya uzun ama dar olmayan bir ceket tercih etmelisiniz. Ve ceketinizin boyu eteğinizle aynı yerde bitmeli. Ya da mini bir ceket tercih etmelisiniz ve ceketiniz eteğinizle hiç buluşmamalıdır. Ceketiniz ise bilhassa dar olmalıdır.Dar olmasının sebebi üstünüzü daha iyi bir şekilde göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git