Kısmetse Olur Yaşananlar

2016-04-03_11-08-50
4 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 999 kez okundu.

Kısmetse Olur evi geçen hafta oldukça heyacan dolu geçti. Kısmetse Olur evinde bu hafta hem çok korkutan hem de çok güldüren bir şaka söz konusu oldu. 1 Nisan nedeniyle Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül adaylara minik bir şaka yaptı. Ve yapılan şaka adayların yüreğini ağızlarına getirdi. Seda Akgül’ün yaptığı şaka da Seda Akgül tüm adaylara tek tek evde evlenmeyi düşündükleri aday olup olmadığı sordu. Ve evleneceğini düşündükleri bir aday olmadığını söyleyen adaylar olan; Tankut, Semih, Adnan, Seray, Melis ve Nur’un evi terketmesini artık Kısmetse Olur evinde olmayacaklarını söyledi. Bu nedenle de yarışmacılar çok şaşırdılar. Mehtap gözyaşlarına boğulurken, Tankut çok bozulmuş olacak Seda Hanım şaka olduğunu söyleyesiye stüdyoyu terketmiş bulundu. Daha sonra arkadaşları Tankut’u geri getirdiler.
Dong sesinin yaklaştığı Kısmetse Olur evinde geçen hafta Mehtap ve Ali bir ilişkiye başlamışlardı. Mehtap ve Ali’nin ilişkisi ise daha önceden Mehtap’ın ilişki yaşadığıı Murat’tan dolayı fazlasıyla tepkiye uğradı. Mehtap ve Ali’nin ilişkisi bilhassa damatlar evi tarafından sabote edildi.
Ayrıca bu hafta birincileri de Nur ve Semih oldu. Nur ve Semih birincilikleri için ise ödül yemeğine hak kazandılar. Ödül yemeğine birlikte giden ikilinin yemeğini elbette ki Melis bastı. Ve Semih ile de dans etti. Farklı görüntüler oluşturan bu yemek çok konuşulacak.
Kısmetse Olur evinde bu hafta erkeklerden eleme adayı olarak gösterilen isim Ali oldu. Gelinler evinden ise eleme adayı olarak gösterilen isim Mehtap oldu. 10.000 tl değerindeki çeki Nur’un almasıylaysa, Nur kendi evini koruma altına aldı. Böyleçe elenen isim Mehtap değil, Ali oldu. Ali’nin yerine eve yeni gelen isim ise Emre Gül oldu. Ve Emre Gül Melis’e aday olarak geldiğini açıkladı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git