Kısmetse Olur Neler Yaşandı?

kismetse_olur_sevgililer_gunu_izle_kismetse_olur_sevgililer_gunu_hediyeleri_kismetse_olur_14_subat_h8027
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 845 kez okundu.

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur geçen hafta sürprizlerle dolu görüntülere izleyicisini şahit tuttu. Kısmetse olur evinde yeni bir aşka yelken açan çift Daniella ve Tankut oldu. 15 Şubatta ilişkilerine TANDAN başlasın artık diye başlayan ikili; programın başından bu yana birbirlerini tanımak için uğraşıyorlardı. Ve sonunda sevenlerinin beklediği oldu TANDAN başladı. Uzun bir tanışma sonrasında başlayan ilişkilerinin çok sağlam temeller üzerine atıldığından uzun süreceğine ve evliliğe gidilebileceği düşünülmekte.
Bazı aşklar başlarken bazı aşklar da sallantıya girdi. Eser ve Cansel aşkı ev içinde en çok konuşulan ve halka da eve de aşklarını kabul ettirmiş aşklardı. Ancak Cansel ve Eser’in arası Eser’in geçmişte yapmış olduğu evlilikten dolayı açıldı. Eser’in göğsündeki dövme ile eski eşinin aynı olması ve bu konu üzerinde Eser’in Cansel’den gizledikleri Cansel’in çılgına dönmesine sebep oldu. Eser’i nişan yüzüklerini çıkarmakla tehdit eden Cansel sonunda Eser’i de çıldırtmayı başardı. Ve ikilinin arasında bu aralar soğuk rüzgarlar esmekte.
Evde sallantıda olan bir başka aşk işe Nur ve Semih aşkı. Semih sevgililer gününde Nur’a yüzük almıştı. Ama buyüzüğü verirken kullandığı sözler ev halkının ve Nur’un annesinin Semih’e tepki göstermesine sebep oldu. Nur’un annesi eve gelerek Semih’e Nur’a almış olduğu yüzüğü iade etti. Bunun üzerine Semih masadan kalkıp gitti. Semih’in bu tavrı ise Nur’un daha çok kırılmasına sebep oldu.
Haftasonuna gelindiğinde ise gelinler evinden eleme adayı olarak Ayça, erkekler evinden ise Bedirhan gösterildi. Ancak 10.000 tl değerinde olan çeki Nur’un alması üzerine gelinler evi koruma altına alındı. Ayça elenmekten kılpayı kurtulurken, elenen isim eve bir hafta önce girmiş olan Bedirhan oldu. Eve Bedirhan yerine ise Batuhan girdi. Eve bir aday için geldiğini belirtti. Ancak kim için geldiği net olarak söylemedi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git