Kısmetse Olur Kim Elendi

Screenshot_2015-10-18-01-40-431
26 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.000 kez okundu.

Kısmetse Olur Kim Elendi

Kanal D ekranlarında 3 hafta önce yayıma giren Kısmetse Olur programı izleyen kitlesi gün geçtikçe artıyor. İlk kez bu hafta halk oylaması da işin içine sokuldu. Bu hafta koruma altına bir gelin, bir damat adayını halk alırken, bir gelin adayını damatlar, bir damat adayını gelinler aldı. Elemeyi ise yine kendi aralarında yaptılar. Elenecek damat adayına gelinler, elenecek gelin adayını da damatlar karar verdi. Oylama sonucunda; gelin adaylarından elenen isim daha önce belli oldu. Hem gelin, hem damat adayları tarafından dostça sevilen Demet Kasar elenen gelin adayı olmuştu.

Kısmetse Olur Hangi Damat Adayı Elendi

soner11

Kısmetse Olur programında bu hafta elenen damat adayı Soner Bakaner oldu. Soner yarışmaya Melih’in elenmesi üzerine bir hafta önce dâhil olmuştu. Soner gelin adaylarından Mehtap ile yakınlaşmıştı. Ancak Mehtap’ın ilgi duyduğu damat adayı her hafta olduğu gibi bu hafta da elendi.

İlk hafta Ercan ile yakınlaşan Mehtap, Ercan ile evde baş başa bir gün geçirmişti. Ercan’ın elenmesine üzülmeyen Mehtap, bu kez Melih ile yakınlaşmış ve Melih de evden ayrılan damat olmuştu. Arkadaşları tarafından bu hafta dalga konusu olan Mehtap; Soner ile yakınlaşmış ama bu kez yine olan olmuş, evden ayrılan aday Soner olmuştu. Soner’in evden ayrılmasına da pek üzüntü duymadı ve gelin adayı Cansel tarafından ‘Erkek Kaçıran’ olarak nitelendirildi.

Soner Ortalığı Karıştırmıştı

soner-600x338

Soner geçtiğimiz hafta ortalığı karıştıran bir isim olmuştu. Daniella “Serhan”ı taklit ettiğini iddia ederken; Serhan da evde Soner ile anlaşamayan isim olmuştu.

Erdem ve Melis’in de aralarının kızışmasına sebep oldu. Erdem ve Melis yakınlaşan çiftdi. Finalden bir gün önce evde gelin ve damat adayları bir araya gelmişti. Bir araya gelen gelin ve damat adayları bir dans şöleni gerçekleştirmiş ve bu dans şöleninde Melis, Soner’i dansa kaldırmış ve bu davranışı; Erdemi rahatsız etmişti.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git