İkizler Kadını Nasıl Bir Aşıktır?

ikizler(3)
7 Mart 2016 tarihinde eklendi, 303 kez okundu.

İkizler kadını tam bir aşk kadınıdır. İkizler kadını ile bir birliktelik yaşıyorsanız eğer birçok iniş çıkışa da hazır olmalısınız. Çünkü ikizler burcu değişken karakterlidir ve bu değişken karakterinden dolayı bir gün sizinle çok iyiyse ikinci gün kanlı bıçaklı olabilir. İkizler burcu kadını ile bir hayat düşünüyorsanız kesinlikle sabırlı olmalısınız Çünkü zaman zaman çekilecek kahrı da yoktur. İkizler burcu kadınına çekilecek kahrı olmamasına rağmen aşık olmanız da çok yüksek ihtimaldir. Çünkü aşkı doyasıya yaşayan bir kadındır.
İkizler burcu kadını çok konuşkandır, çok neşelidir ve inanılmaz pozitif bir enerjisi vardır. Sokakta onunla yürüdüğünüzde tüm gözlerin onun üzerinde olduğunu farkedeceksiniz. Yüksek bir aurosu vardır. Bulunduğu ortamda farkedilmeyi başaran ikizler burcu kadını kurduğu göz temasındaki başarısından dolayı istediği erkeği kolayce avuçlarının içine alabilir ve avuçlarının içine aldıkları erkeklerden de çabuk soğuyabilirler. İkizler burcu kadını kendisine teklif ile yanaşan bir erkekle asla bir birlitelik yaşamaz. Aksine ikizler burcu hep kaçanın peşinde olur. Onu elde etmek istiyorsanız önce onun dikkatini çekmeli daha sonra ondan kaçmalısınız.
İkizler burcu seks hayatında da yeniliklere açık bir kadındır. Bu nedenle ikizler burcu kadını ile mükemmel bir seks hayatınız olacaktır. Kendinizden şüphe edin, ondan etmeyin. İkizler burcu kadını seks için ilişki bitirebilecek kadınlardandır. Bu nedenle onu seks sırasında mutlu etmenizde çok önemlidir.
Ayrıca ikizler kadını aşkı bulduklarına inandıklarında hem seksi hem de o duygusal yoğunluğu isteyeceklerdir. İkizler burcu kadını ile çok kolay bir şekilde hem seks hem de aşk yaşayabilirsiniz.
İkizler burcu kadının bir diğer özelliği ise aceleciliğidir. İkizler burcu kadını aceleci olduğundan dolayı onunla ilişkinizdeki hıza da ayak uydurmanız gerekmektedir. Geri kaldığınız takdirde sizden çabuk sıkılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git