Harfli Yüzük Modelleri

gumus_harfli_yuzuk_17479_6
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 829 kez okundu.

Yüzük kadınların en sevdiği aksesuarlardan bir tanesidir. Alyans ile tek taş ile anlam taşıyan yüzüklerin dışında kadınların günlük kullanımlar için de tercih ettiği yüzükler bulunmaktadır. Son dönemlerde trend olan harfli yüzük modelleri kendi arasında şu şekilde çeşitlenmektedir;
Tamtur Harfli Yüzük Modelleri; Tamtur harfli yüzük modelleri günlük hayatta bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olup, zarif bir görünüme de sahiptir. Tamtur harfli yüzük modelleri için hazır yapım tercihinde bulunabileceğiniz gibi özel yapım da talep edebilir. Özel yapım yüzüklerde genel olarak isim yazılmaktadır. Yalnızca sevdiklerinin ismini yazdırmak isteyenler olduğu gibi hem kendinin hem de sevdiğinin isminin yazılmasını isteyenler de olabilmektedir.
Tek harfli yüzük modelleri; Harfli yüzük modelleri içinde en çok rastladığımız yüzük modeli ise tek harfli yüzük modelleri olmaktadır. Sade bir görünüme sahip olan bu yüzükler genel anlamda içinde anlamlar da barındırmaktadır. Harf yazı stiline göre de çeşitlilik gösteren yüzükler bayanların ilgisini sade olmalarıyla çekmektedirler.
Taş detaylı harfli yüzük modelleri; Harfli yüzük modellerinin sadeliği bayanları en çok cezp eden özelliğidir. Ancak harfli yüzük modellerinde ufacık detaylar, ufacık ışıltılar da kadınların büyülenmesini sağlamaktadır. Harfli yüzük modelleri günlük kullanımlar için ideal görüntüyü oluştururken üzerinde bulunan taşlar ise ışıltının ve ihtişamın simgesi olmaktadır. Bu nedenle de yüzük özel günler için de tercih edilebilecek yeterli şıklığa ve ihtişama kavuşmuş olur.
Harfli yüzük modelleri anlam içerdiği gibi aynı zamanda da şık bir aksesuar olmaktadır. Harfli yüzük modellerinnde yazı stili kadar, yüzüğün genel modeli de çok önemlidir. Harfli yüzük modellerri bir aksesuar olduğunan ötürü istediğiniz parmağınıza takabilirsiniz. Ancak harfli nişan yüzüğü almışsanız elbette ki yüzük parmağına tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git