Gümüş Söz Yüzüğü Modelleri

indir
20 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 841 kez okundu.

Söz yüzüğü; iki bireyin evlilik yolunda birbirine söz vermesi üzerine takılan bir yüzüktür. Söz yüzüğü sağ elin dördüncü parmağına takılmakta olup, sonsuzluğu simgelediğinden dolayı da halka şeklindedir. Söz yüzükleri şekil yönüyle çeşitlilik gösterdiği gibi maden yönüyle de çeşitlilik gösterebilmektedir. Söz yüzüklerinin hem altın söz yüzükleri hem de gümüş söz yüzükleri bulunmaktadır.
Gümüş söz yüzüğü modelleri de düz halka şeklinde olan gümüş söz yüzükleri, desenli gümüş söz yüzükleri, taşlı gümüş söz yüzükleri şeklinde çeşitlilik göstermiştir. Gümüş söz yüzüklerinin bu modellerinden istediğinizi seçebilir ve evlilik yolunda ilk adımı atabilirsiniz.
Düz halka şeklinde olan gümüş söz yüzükleri; Düz halka şeklinde olan gümüş söz yüzükleri uzun yıllardan bu yana kullanılan bir modeldir. Halka şeklinde olması tüm söz yüzüklerinde olduğu gibi sonsuzluğun sembolüdür. Düz olması ise sadelik ve duruluğun sembolüdür.
Desenli gümüş söz yüzükleri; Desenli olan gümüş söz yüzükleri de ilgi gören yüzük modelleri arasındadır. Hem erkekler için hem de bayanlar için desenli gümüş söz yüzükleri mevcuttur. Siz de tercihinizi desenli gümüş söz yüzüklerinden yana kullanarak başarılı bir seçim yapabilirsiniz.
Taşlı gümüş söz yüzükleri; Taşlı gümüş söz yüzükleri ise daha çok ihtişamı yansıtmaktadır. Bazı söz yüzüklerinde tam tur taş kullanırken, bazı söz yüzüklerinde yalnızca ufak detaylar şeklinde taş kullanılmıştır. Ancak her ikisi de ışıltılı bir yapıda olduğundan ihtişamı gözler önüne sermektedir.
Gümüş söz yüzüğü modellerinden yana tercihniiz kullanırsanız hem şık tercihler yapabilirsiniz. Hem de fiyat olarak daha uygun fiyatlı tercihler yapmış oluşrsunuz. Bu sayede de söz yüzüğü seçiminizi şık ve ucuza getirmiş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git