Etek Kombin Önerileri

pileli-etek-kombinleri-11
28 Mart 2016 tarihinde eklendi, 508 kez okundu.

Etek gayet kadınsı olan ve çok tercih edilen parçalardır. Peki, etek kombinlerini nasıl yapabiliriz?
Mini etek kombinleri: Mini etek kombinleriniz için tercih edebileceğiniz parçalar bulunmaktadır. Mini etek kombinleriniz için özellikle mini bluz tercihinde bulunabilirsiniz. Ancak mini eteklerinizin ne yapıda olduğu da çok önemlidir. Yani eteğiniz dar etek olması ile kloş etek olması arasında büyük fark bulunmaktadır.
Dar mini etek için tercih edebileceğiniz parçalar daha çok salaş bluzler olmalıdır. Salaş bluzler ile çok güzel dar etek kombini yapabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz etek tipi kloş etekler ise; kloş etekler ile daha çok büstiyer tarzında olan ve dar olan bluzler tercih edilmelidir. Bu şekilde bluz tercih edilmesinin sebebi parçayı kırmaktır.

Midi boy eteklede yine tercih edebileceğiniz etek modelleri arasındadır. Hatta; midi boy etekler son dönemlerde oldukça revaçtadır. Midi boy eteklerde kendi içinde sınıflanmaktadır. Mini boy eteklerinde dar olan etekleri bulunmaktadır. Kloş olan etekleri bulunmaktadır. Midi boy eteklerden şayet dar olan etekleri tercih etmişseniz; üzerine mini bir bluz tercih edebilirsiiniz ve üzerine büstiyer gibi bir parça tercih edebilirsiniz. Bunun üzerine ise yine bu sezon çok moda olan uzun hırkalardan kullanmanızı önermekteyiz. Şayet etek olarak kloş etek tercihi yaparsanız; eteğiniz üzerine daha çok göbeği kapalı olan ve eteiğiniz içine koyabileceğiniz bluzler tercih etmelisiniz. Yine bluzünüzün dar olmasında fayda bulunmaktadır. Ancak kış mevsimindeyseniz; dar da olsa kloş da olsa midi boy eteklerinizin altına mutlaka çorap giymenizi önermekteyiz. Kullanacağınız çorap illa ki opak çorap olmak zorunda da değildir. İsterseniz file çorap dahi kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi ise stiletto tarzı botlardan yana ya da direkt olarak stiletto ayakkabılardan yana yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git