Erkeklerin Aradığı Özellikler

mutlu_bir_iliski_icin_oneriler_h55433
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.

Nasıl ki; kadınların erkeklerde aradığı özellikler bulunmakta, aynı şekilde erkeklerin de kadınlarda aradığı özellikler bulunmaktadır. İşte, erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler;
– Akılcı kadınlar; Erkeklerin en çok değer verdiği kadın tiplerinden bir tanesi de akılcı kadınlardır. Aklını kullanan kadınlar, mantıklı hareket eden kadınlar genel anlamda erkeklerin aradığı kriter arasında yer alan kadınlardır.
– Nerede ne yapması gerektiğini bilen kadınlar; Erkeklerin en çok dikkat ettiği ve bir kadında görmeyi en çok talep ettiği husus da; nerede ne yapması gerektiğini bilen kadınlardır. Bir kadın nerede ne yapması gerektiğini biliyorsa; o kadın erkekler için baş tacı olmayı hak ediyordur. Çünkü kadın cilve yapacağı yeri de ağır başlı duracağı yeri de bilmelidir.
– Yaşına uygun davranan kadınlar; Erkeklerin dikkat ettiği bir diğer husus ise yaşlarına uygun davranan kadınlardır. Yaşınıza uygun bir şekilde davranmamanız erkeklerin sizden soğumasına sebep olacaktır. Mesela 18 yaşında olan bir genç kız; 30 yaşında ki kadın gibi giyinip, makyaj yapmamalıdır. Ya da 30 yaşında olan bir kadın genç kız gibi giyinip, makyaj yapıp, hareket etmemelidir.
– Oto Kontrolü Olan Kadınlar; Oto kontrolü olan kadınlar; her zaman çekici gelmiştir erkeklere. Duygularını saklayabilen, duygularını anında ortaya çıkarmayan ve ağlayacağı zamanı da, güleceği zamanı da kendi belirleyebilen kadınlar erkekler için vazgeçilmez olan kadınlardır.
– Pozitif Kadınlar; Aslında bunun zıttından işe başlamak lazımdır. Çünkü erkekler bilhassa negatif olan kadınlara antipati duymaktadır. Buna karşılık olarak da pozitif olan kadınlar elbette ki; ilgilerini çekmektedir. Bu anlamda pozitif olmanız da çok büyük önem taşımaktadır.
– Dürüst Kadınlar; Dürüst kadınlar erkekler için de çok önemlidir. Çünkü erkekler dürüst kadınlara fazlasıyla güven duyabilmektedirler. Yalanlar işi daha da çıkmaz bir hale sokacağından dürüst olan kadın her zaman daha değerli olan kadındır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git