Atasay Altın Yüzük Modelleri

fft99_mf5047454
17 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 744 kez okundu.

Atasay altın yüzük modelleri şu şekilde kategorilere bölünmektedir; tektaş yüzük, fantezi yüzük, tam tur yüzük, beştaş yüzük, incili yüzük. Atasay Türkiye’nin alyans ve ziynet eşyası konusunda önde gelen markalarındandır. Atasay tercihinde bulunarak sizde en şık, en zarif alyansa ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atasay Altın Yüzük Modelleri arasında farklı ve çok şık olan modeller de mevcuttur.
Tektaş Yüzük; Tektaş yüzüklerin her biri birbirinin aynısı gibi algılansa da aslında her birisinin arasında büyük farklar bulunmaktadır. Tektaş yüzükler yüzüğün kesim biçimine göre, yüzüğün karatına göre, yüzük pırlantasının inklüzyonuna göre, pırlantanın rengine göre çeşitlilik göstermektedir. Ve bu faktörlere göre de fiyatlandırılmaktadır. Atasay da hem uygun hem de şık olan birçok tektaş yüzük modeline ulaşabilecekseniz.
Fantezi Yüzük; Atasay fantezi yüzük kategorisinde günlük takabileceğimiz yüzükler yer almaktadır. Bu kategoride ki yüzükler farklı şekillerde ve farklı desenlerde kendilerini göstermektedir. Şıklık, asalet, zarafet, sadelik gibi tüm kavramları bu kategoride toplayan Atasay müşterilerini sunmuş olduğu yüzüklerin kalitesiyle de mutlu etmektedir.
Tam Tur Yüzük; Tam tur yüzükler ihtişam timsali bir görüntüye sahiptir. Tamtur taşlı yüzükler sunmuş olduğu ışıltı ile göz kamaştırmaktadır. Eğer ki; ihtişamı seviyor ve gösterişli bir seçim yapmak istiyorsanız Atasay tam tur yüzükler tam olarak da sizin için üretilmiş yüzüklerdir.
İncili Yüzük; İnci ise hem asaletin hem de zarafetin tek bir parçada buluşarak ihtişamın oluşturulduğu en kıymetli parçadır. Asil, zarif ve ihtişamlı bir seçim yapmak istiyorsanız tercihinizi Atasay incili yüzüklerden yana kullanabilirsiniz.
Beştaş Yüzük; Beştaş yüzükler son birkaç sezondur yüzük modelleri arasında en baş sırayı alan yüzüklerdendir. Sevgilinize ya da eşinize beşinci yıl dönümü için alınabilecek en güzel hediyedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git