Altın Alyans Modelleri

atasay-alyans-modelleri1
13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

Alyans; iki kişinin haytalarını birleştirme süresinde tercih edilmektedir. Alyansın sembolü sonsuzluk, daimlik ve sadakattir. Alyansın simgeledikleri sayesinde iki eş alyansı sembol olarak kullanmaktadırlar. Alyans nişan töreninde parmaklara takılır ve bir ömür boyu parmaklardan çıkmaz. Alyansın bu şekilde kullanılması da büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Alyans tercihi de bu sebepten ötürü çok önemlidir.
Alyans seçimi çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü alyans ömrümüz boyunca parmağımızda taşıyacağımız bir objedir. Altnı alyans modelleri de fazlasıyla tercih sebebi olmaktadır. Çünkü bir yolda ilerleniyorsa ve bu yolda ilerlenen kişi ile ciddi bir ilişkimiz söz konusuysa nişan yapmak şart olmaktadır. Nişan sırasında alyansı erkek tarafı almaktadır. Kadına altın alyans alınırken erkeğe de gümüş alyans alınmaktadır. Bu altın alyansı erkeğin takmasının uğursuzluk getirdiğinden kaynaklanmaktadır. Ancak bu inanışı ciddiye almayan kişiler de altın alyans tercihinde bulunabilir. Altın alyans modelleri de çok çeşitlilik göstermektedir.
Altın alyans modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Ancak bu seçimi yaparken ya nişanlanacağınız kişi ile birlikte gitmelisiniz. Ya da nişanlanacağınız kişinin zevkini çok iyi bilmelisiniz. Çünkü alyans parmakta ömür boyu taşınacak bir aksesuardır. Bu nedenle de sevilerek taşınması önem taşımaktadır. Altın alyans modelleri arasından tercih yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus aslında abartılı bir alyans mı, yoksa abartısız bir alyans mı istediğiniz yönündedir. Eğer ki abartılı bir alyans tercihinde bulunacaksanız; taşlı olanları, desenli olanları bulunmaktadır. O halde tercihinizi de bu alyans modellerinden yana yapmalısınız. Ancak abartıdan değil sadelikten yanaysanız incecik halka şeklinde olan altın alyans modelini de tercih edebilirsiniz. Ya da orta büyüklükteki altın alyans tercihi de yine sade alyans isteyen kişiler için iyi bir seçim olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git