2016 Manto ve Kaban Modelleri

palto-modelleri-2014
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.055 kez okundu.

Havaların bir anda soğuması ile birlikte soğuk günleriyle karşı karşıya geldik. Kısacası kış aramıza sokulmaya ve kaloriferler, sobalar tüm evlerde birer birer yakılmaya başlandı bile. Son zamanlarda  havalar öyle soğuk bir hal aldı ki manto ve kaban dahil gardırobunuza  kışlık eşyalarınızı yerleştirmenin vakti geldi ve neredeyse geçiyor bile!

Soğuk günlerin göz ardı edilemez parçalarından bir tanesi olan  olan manto ve kabanlar yazımızı temel konusu. Gelin bu Trendi birlikte inceleyelim.

Pelerin
Dik-Yakalı-Bayan-Pelerin-Kaban-Modelleri
2016 sezonu manto ve kaban modelleri arasında yer alan en şık ve sofistike modellerden bir tanesi de pelerin. Geçen yıldan beri pelerin modasından sıkça bahsediliyor ve epeyce bir zaman daha söz edilmeye devam edilecek gibi görünüyor. Önceden hırka ve şal olarak tasarımı yapılan pelerinler ön planda iken bu sene kalın manto ve kabanları da pelerinlerle görmekteyiz.

Kemerli Mantolar

düğmesiz-kemerli-kaban-modeli

Kemerin, uzun zamandır sokak stilinin baş kahramanı olduğunu ileri sürebiliriz. Maskülen tarza sahip kaban ve montları kemer ile birlikte kullanarak vücut hatlarınızın kıvrımlarının ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Manto ya da kabanların kendine ait olan  kemerleri de  tabi ki kullanılabilecek diğer bir seçenek. Bu sene kemerli manto modasının işte bu durumdan dolayı geri döndüğünü ifade edebiliriz. Palto gibi kış sezonuna ait olan kıyafetler üşümeyi engellemek amacı ile kalın kumaşlardan yapıldığından dolayı normalden olduğunuzdan kalın görünmenize yol açabilirler. Bunun tam tersine kemerli manto ve kabanlar ise bel oyuntunuzu ön plana çıkarırlar.

Uzun Yün Mantolar :

Hot-Sell-new-2015-wool-coats-slim-suit-font-b-long-b-font-female-thick-woolen

Maskülen tarza ilgibduyanların daha çok rağbet edeceklerini düşündüğümüz uzun yün paltolar tekrar moda haline gelmiş durumda. Ancak belirtmek istiyoruz ki bu şekildeki uzun paltolar uzun boya sahip olanlar bayanların üzerinde daha iyi bir görünüm sağlayacaktır. Botunuzun kısa olması halinde içinde kaybolup gitmiş gibi görünüme yol açabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git